Tesisatçı Logosu
TESİSATÇI GÜNLÜĞÜ

İLETİŞİM

Boya badana hizmeti, yaşam alanlarınız için profesyonel ve kaliteli seçenekler sunmaktadır. Eviniz veya ofisiniz için temiz ve kaliteli çalışacak boyacı ustası veya boya badana ustaları arıyorsanız, profesyonel ekibimiz sizleri boya badana işleminin tüm yükünden kurtarıyoruz.

Hızlı ve kaliteli çözümlerle, tamamen yenilenmiş mekanlara sahip olabilirsiniz. İster yeni taşınacağınız daireniz için olsun ister kirlenmiş duvarlarınız için olsun tam profesyonel çözümlerle hizmetinizdeyiz. Boya badana tadilat işlemlerinde herkes temiz ve kaliteli hizmet sağlayacak bir ekiple çalışmayı tercih eder. .Ankara Dekorasyon olarak, Ankara boya badana ustası ve uzman ekibimiz sizlere arzu ettiğiniz kalitede hizmeti sağlamaktayız.

Kısa sürede tamamen yenilenmiş ve titiz bir şekilde boyanmış yaşam alanlarınıza kavuşabilirsiniz. Ankara boya badanacı olarak, uygun fiyatlarla kaliteli hizmeti birleştiriyoruz. Hem işçilikte hem de malzemede yüksek kalitede seçeneklerle siz değerli müşterilerimizi buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

Boya Badana

Ankara Boyacı Ustası Tavsiyeleri

01

Boyacı Tercihi

İyi bir boyacı ustası arıyorsanız çevrenizden tavsiyeler almalısınız.

Sizi dinleyen ve sizi ne istediğinizi anlayan ustalar ile iletişim kurun. Kendi fikirlerinde ısrar eden boyacılardan uzak durun.

İnternet ortamından bulacağınız boya badanacılar ile ilgili google yorumlarını okuyun.
-
İşi malzemeli yapmak isteyen ustalara dikkat edin. Boya malzemelerini gerekirse beraber gidip alın.

Kapora isteyen ustalara ehemmiyet vermeyin. Malzeme alacağını söyleyen ustanın kapora kadar cebinde parası yoksa, işi bitirecek kadar da gücü yok demektir.
-
Ucuz boyacı tercih etmektense profesyonel bir usta ile çalışmak daha ekonomiktir. İşçiliğini beğenmediğiniz ustadan dolayı boya malzemeleriniz heba olacaktır.

02

Renk Tercihi

Koyu renkler genellikle dar ve basık gösterirken, açık renkler ferah ve geniş gösterir. Renk tercihinizi evinizin büyüklüğüne ve aydınlığa bağlı olarak tercih edin.

Bilgisayardan veya telefondan renk tercihi yapmayın. Beğendiğiniz renk ekrandaki gibi çıkmaz. Kartela veya ıslak numune renklerinden renklerinizi seçin.
-
Hırdavatçıdan veya boya mağazalarından aldığınız boya, genellikle renk makinalarında renklendirilir. Renk kaydı yapan boya mağazalarını tercih edin. Bu konuda Etimesgutta Filli Boya bayisi olan Özdemir Ticaret bu konuda tam bir profesyoneldir. Renk kayıtlarını 5 yıl muhafaza eder. 2 sene sonra bile gittiğinizde aynı renk kodu ile rütuşluk boya almanız mümkündür.

03

Boya Tercihi

Uygulanacak yüzeye göre boya seçimi yapmalısınız.Alçılı yüzeyler ile, sıvalı yüzeylerde kullanılacak boya tercihi aynı değildir.

Her silikonlu boya ve su bazlı boya silinebilir değildir. Su bazlı adı üstünde su ile inceltilen boya demektir. Plastik boyalar da su ile inceltilir ama kesinlikle silinemz. Üzerinde tam silinebilir veya yıkanabilir markalı boyaları tercih edin.

Markalar konusunda herhangi bir bilginiz yok ise, Duvar boyalarında, Filli boya ( Momento Silan ), Polisan boya ( Elegans), Marshall boya ( Silpak), Dyo Boya ( Dinamik) bizim önerilerimizdir. Tavan boyasında ise, Tek, Permolit, Dyo Tavan, Polisan Ultra, Filli Betakril önerilerimiz arasındadır.

04

Evimi Ne Zaman Boyatmalıyım

Genellikle yaşam alanlarının boyanması yaz aylarında olmaktadır. Daha ekonomik olsun diye kış aylarında boya badana yaptırmanın belli başlı sakıncaları vardır. Nasıl olsa evde kombi yanıyor, ısıtıcı ev ortamı sıcaklığı gayet uygun diye düşünenler bir daha düşünmeli. Neden mi? Boya yapılırken hava sürkilasyonu olmalı ve duvarlar hava almalıdır. Dışardan duvarlara uygulanan soğuk baskı, içerden kombi veya ocak sıcaklığı boyanın kabarcık kabarcık olmasına sebep olur.

Ankara Boya Badana Fiyatları

Evinizi veya iş yerlerinizi daha temiz, aydınlık ve yaşanılabilir hale getirmek için boya badana hizmeti almayı tercih edebilirsiniz. Bu hizmeti alırken, kaliteli işçiliğe ve kaliteli malzemeye erişmenizi sağlıyoruz. Üstelik tüm hizmetlerimiz uygun fiyatlarla beğeninize sunuluyor.

Ankara boya badana fiyatları ile cebinizi de düşünüyoruz. Tüm boya badana fiyatları piyasanın en uygun seviyesinde tutulmaktadır. Temiz işçilik ve kaliteli hizmet uygun fiyatlarla birleşiyor. Boya badana fiyatlarımız:

  • Boyanacak mekanın büyüklüğüne,
  • Seçeceğiniz malzemenin cinsine,
  • Talep edeceğiniz ekstra hizmetleregöre makul ölçülerle belirlenmektedir.

Eğer uygun fiyatla üstün kaliteli hizmete erişmek isterseniz hemen iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz. Göz açıp kapayıncaya kadar evinizi veya iş yerinizi tamamen yenilenmiş biçimde sizlere teslim edeceğiz.

Hemen şimdi iletişime geçerek randevu oluşturabilir ve boya badana hizmeti hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Vakit kaybetmeden arayın ve kaliteli hizmete uygun fiyatlarla sahip olun!

.