Tesisatçı Logosu
TESİSATÇI GÜNLÜĞÜ

İLETİŞİM

Anıttepe su tesisatçısı, su kaçaklarında deneyimli olan firmaların başında gelir. Su kaçaklarının tespit edilmesi son derece zor ve zahmetli işler arasındadır. Bu sebeple, eski yöntemlerle kaçakları bulan firmaların değil, modern tesisatçıların tercih edilmesi önerilir.

Anıttepe Su Tesisatçısı ile Sunulan  Hizmetler

Anıttepe Su tesisatçısı

Anıttepe su tesisat tamiri, kurumsal hizmet sunan işletmelerin başında gelir. Firmamızın sunduğu hizmetlerinin başında gelen; su kaçaklarının hızlı şekilde tespit edilmesi, kalorifer tesisatlarında olabilecek arızaların tamiri, petek açma hizmeti, pimaş tıkanıklık açma hizmetleridir. Evlerde oluşan su sızıntılarının çok çeşitli sebepleri bulunur.

Bu sebeplerin başında gelen, duşa kabinlerdeki su kaçakları, lavabo ve banyo kaçaklarıdır. Sızıntının nereden geldiğini kısa sürede tespit etmek, tamir için harcanacak olan zamanı da en aza indirir. Bu sebeple, firmamız son teknolojiye uyumlu cihazlarla en kısa sürede tıkanıklıkları tespit eden firmaların başında gelir.

Anıttepe Su Tesisatçısının Cihazlı Tıkanıklık Tespiti

Anıttepe cihazla tıkanıklık açma, cihazlı olarak tıkanıklığı tespit eden firmalardandır. Bu sayede gereksiz yere fayans ve yer döşemeleri kırılmaz. Tahmini yöntemlere dayanarak yapılacak fayans kırmalar, su sızıntısının geldiği yönü belirlemede etkili yöntemler değildir. Bu sebeple, dedektör ile belirlenen alanların kırılması ve tam isabetli şekilde tespit edilmesi gerekir. Tamir masrafına ek olarak, zemin ya da duvar fayanslarının da hasar masrafı eklendiği takdirde hizmet alanların maddi yükü oldukça artacaktır. Firmamızın önerisi, yeterli alete sahip olan uzman firmalardan destek alınmasıdır.

Anıttepe Cihazla Su Kaçak Tespitinde Profesyonel Hizmet

Anıttepe cihazla su kaçak tespiti, termal cihazlar ile en kısa sürede tespit edilir. Kısa sürede tespit edilen su kaçakları, en kısa sürede de çözüme ulaştırılır. Su kaçağının geldiği tarafta meydana gelen arızalar, genelde boru kaynaklı olacaktır. Eski bina tesisatlarının yenilenmeyişi, zaman içerisinde tazyik artışına bağlı olarak, borularda patlamaya neden olabilir. Boru içerisinde oluşan sorunlar da en son çıkan dayanıklı borularla eklenti yapılarak tamir edilir. Firmamız titiz işçilik hizmetinin yanı sıra, orijinal ürün temin eden işletmelerdendir. Garantili ürün ve hizmet anlayışı, tercih edilme nedenlerimizin başında gelir.

Anıttepe Petek Temizlemede Güvenilir İsimler

Anıttepe petek temizleme, Ankara ve semtlerinde güvenilir isimlerin başında yer alır. Firmamızın önerisi, kış aylarına girmeden en az senede bir sefer petek bakımlarının yapılmasıdır. Havası alınan petekler, doğru yöntemlerle temizlenir. Bu sayede yakıt tasarrufu sağlanarak, aile bütçesine de olumlu yönde katkı sunulmuş olur. Soğuk havalarda tesisat içinde meydana gelen bir diğer sorun da tesisat donmasıdır. Firmamız, donmuş tesisatları da kısa sürede açar.

Anıttepe Güvenilir Su Tesisatçısı

Anıttepe Tesisatçı

Anıttepe en iyi su tesisatçısı olarak köklü bir geçmişimiz yer alır. Her türlü tıkanıklık en kısa sürede ve sorunsuz şekilde açılır. Güvenilir tesisat hizmeti için firmamızdan destek alınması önerilir. Unutmayın size en yakın ve en etkili tesisatçı ile çalışmak istiyorsanız, Anıttepe su tesisatçısı ile iletişime geçin!