Tesisatçı Logosu
TESİSATÇI GÜNLÜĞÜ

İLETİŞİM

Ankara Musluk Tamiri

Banyo, mutfak hatta bahçe ve teras gibi birçok farklı yaşam alanında kullanılan musluklar, zamanda deforme olabiliyor. Bunun yanı sıra rutin bakımlarının aksatılması ya da yanlış kullanım neticesinde de musluklar yıpranabilir. Hal böyle olunca da, kapalı olsa bile damlatan ya da açıp kapatırken tutukluk yapan musluklarla karşılaşmak oldukça olası oluyor. Bazı musluk tamiri işlemleri, conta değiştirmek gibi pratik bir şekilde çözülebilse de bazıları çok daha zorlu olmaktadır. Böyle işlerde ise, profesyonel bir kurumdan destek almakta fayda olacaktır. Uzman ve deneyimli çalışan kadromuz ve müşteri odaklı çalışma prensibimiz ile Ankara Tesisat olarak, Ankara’nın her bölgesinde Ankara musluk tamiri hizmeti sunuyoruz.

Ankara Musluk Tamiratı Hizmetleri

Tamirat ihtiyacının oluşması noktasında, rutin günlük işlerde aksama meydana gelebilmektedir. Bu sebepten dolayı, hızla çözülmesi gerekir. Ancak bilhassa büyük şehirlerde yoğunluktan kaynaklı, hızlı tamirat hizmeti almak oldukça güçtür. Bunun yanı sıra, büyük şehirlerde profesyonel tesisatçı bulmak da bir o kadar zor. Bu güçlüklerin üzerinden gelen firmamız hemen her ilçe ve mahalleye Ankara musluk tesisatçısı veya Ankara musluk tamircisi olarak hizmeti sunmaktadır.

Belirlediğimiz prensipler doğrultusunda hem hızlı hem güvenilir tamirat hizmetlerinin adresiyiz. Bu prensipler ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Müşteri odaklı hizmet politikası,
  • Daima ulaşılabilir ve aktif iletişim kanalları,
  • Hızlı tamirat hizmeti,
  • Uzman ve deneyimli bir kadro ile çalışma.
  • İşçiliklerde garanti
  • 24 saat tesisat hizmeti

Tüm bu prensiplerimiz doğrultusunda verdiğimiz avantajlı hizmetten yararlanmak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ankara Musluk Tamiri

Ankara Musluk Tamiri Fiyatları

Konu musluk gibi tamir işleri olduğunda, akla gelen şeylerden biri de musluk tamiri fiyatları oluyor. Tamiratın boyutu gereği, fiyatlar oldukça çeşitlidir. Ancak hemen herkes için ulaşılabilir olmayı önemseyen Ankara Tesisat, bütçe dostu fiyatlar belirlemiştir. Fiyatlar ve tamirat işlerine dair detaylı bilgi edinmek isteyen değerli müşterilerimiz bizi her an arayarak gerekli bilgileri alabilir

Ankara Musluk Tamiri ile İlgili Faydalı Bilgiler

En Ucuz Musluk Tamircisi Nasıl Bulurum?

Ucuz musluk tamircisinden ziyade, ehil usta bulmak önemlidir. Bununla birlikte kaliteli malzeme, özellikle sarı prinç malzeme tercihi de çok önemlidir. Zamak ürünlerden kaçınılmalıdır. Çünkü zamak malzemeler çabuk kırılır ve insan sağlığına zararlıdır.

 

Musluk Contasını Nasıl Değişir?

Musluk contası, göbeğin altındadır. Conta taşıyan parça, volanın kumanda ettiği açma - kapama miline vidalıdır. Fakat milin uç kısmındaki dişler aksi yöndedir. Bu yüzden conta taşıyan parçadaki yuvasına, saat yelkovanının ters yönünde vidalanır. Özellikle ...

detaylı bilgi için tıklayın.

Musluk İçi Nasıl Değiştirilir?

Su kaçıran musluk içini, yani eskiyen keten lif, ya da teflon batı değiştirmek için neler yapılması gerektiğini size açıklayalım.

detay için tıklayın..

Musluklarınız sürekli damlatıyorsa yazımızı okuyun

Damlayan ve su sızdıran muslukların ne kadar can sıkıcı olduğunu hepimiz biliriz. Uzmanlar, bu can sıkıntısının bir de faturasını çıkarmışlar. Her 10 saniyede bir, damlama yapan musluklar yüzünden, ...

buradan devam edin...

Hanımlar! Bataryalar, çeşme ve musluklar nasıl temizlenir?

Mutfak ve banyodaki kromajlı bataryalar, çeşme ve musluk çeşitleri nasıl temizlenir? Bataryalar nasıl parlatılır? Musluk kararması veya lekeleri nasıl geçer? ve musluk içindeki kireç nasıl temizlenir? Aslına bakılırsa sorular farklı ama cevaplar hep aynı...

işte detaylar..

Tesisat üstü montaj ekipmanları, batarya, çeşme ve musluk tamiri, bakımı ve montajı ile alakalı tüm merak ettikleriniz ve teknik destek talepleriniz için bizi 24 saat arayabilirsiniz Ankara Musluk tamiri ekibimiz size her türlü bilgi ve teknik destek sunacaktır.