Tesisatçı Logosu
TESİSATÇI GÜNLÜĞÜ

İLETİŞİM

Ev, iş yeri gibi farklı alanlarda güvenli şekilde yaşayabilmede önemli yer tutan su tesisatı, su ihtiyacının en iyi şekilde karşılanmasını sağlar.

Gün içerisinde fazla kullanılan alan olmasından dolayı çoğu zaman tıkanıklık, su borularının eskimesi gibi sorunlar görülür. İyi bakım yapılmaması sonucunda oluşacak ufak bir sızıntı yapıya zarar verebilir. Bu tür sorunlara yapıya zarar vermeden müdahale edilmelidir. Firmamız, Ankara geneli su tesisatçısı ihtiyaçlarınızı karşılamak adına her zaman bir telefon uzağınızdadır.

Ankara Su Tesisatçısı

Ankara gibi büyük şehirlerde hızlı su tesisatı hizmeti almak oldukça zordur. Bununla beraber güvenilir su tesisatçısı bulmak da bir o kadar zor. Yapılarda kaçak su tespiti, temiz suyun musluğa taşınması, pis suyun gidere akıtılması gibi hizmetler veren Ankara Tesisat, 7/24 uzmanlarını hizmete sunar. Ankara su tesisatı ustası olarak sunduğumuz ayrıcalıklardan bazıları ise şunlardır:

  • Hızlı ve etkili çözümler
  • Alanında uzman ustalar
  • Kaliteli su tesisat malzemeleri kullanımı

Böylece tesisat ustası, Ankara su tesisatı yenileme ve benzeri ihtiyaçlarınız için size en yakın ve en donanımlı tesisatçı konumundadır.

Tesisat Ankara

Ankara Su Tesisatı Fiyatları

Ankara su tesisat fiyatları, tüm ilçelerinde farklılık göstermektedir. Bunun sebebi, su arızasının boyutu, kullanılan araç gereç durumunun hem de tamirat süresinin değişken olmasıdır.

Elbette tesisatçı hizmeti veren firmamız, sizin için en uygun fiyatlandırmaları yapmaktadır fakat verilen her hizmetin fiyatı farklıdır. Örnek vermek gerekirse, normal bakım onarım işlemleri ile bir dairenin komple su tesisatı yenileme işlemleri aynı ücrete sahip değildir. Buna ek olarak, kullanılan araç gereçlerin kalitesi de birbirinden farklı olduğu için fiyatı etkiler. Fakat bu noktada firmamızın Ankara su tesisatçıları piyasasına kıyasla bütçe dostu fiyatlandırmalar sunduğunu belirtmemiz gerekir.

Tüm bu nedenlerden dolayı, tesisat fiyatları farklılık gösterir. Ancak hizmet almadan önce firmamız ile iletişime geçerek fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi edinmeniz mümkündür.