Tesisatçı Logosu
TESİSATÇI GÜNLÜĞÜ

İLETİŞİM

Klozet tamiri hizmetinde, hem hızı hem de uygun fiyatlı seçenekler sunan Ankara Tesisat farkıyla hizmet almak için günün her saatinde bize ulaşabilirsiniz. Çeşitli nedenlerden kaynaklanan klozet arızaları, tıkanıklık, kaçak, boru patlaması ve benzeri bütün sorunların giderilmesinde 7/24 hizmet sunan firmamızın hizmet seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Klozet tamiri gerektiren birçok farklı arıza türü vardır. Özellikle sık karşılaşın arıza çeşitlerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

 • Klozet tıkanıklıkları,
 • Klozet kenarlarında oluşan sızmalar,
 • Tesisatta meydana gelen sızıntı ve arızalar,
 • Sifon arızaları,
 • Klozet giderinde meydana gelen kırılma ve bozulmalar.
 • Klozet kapağında meydana gelen arızlar,

Klozet giderlerinde ve tesisat takımlarında oluşabilecek her türlü arıza için Ankara Tesisat’ın tesisat ustalarından hizmet alabilirsiniz. Böylelikle sorunlar ile erken vedalaşma imkanı bulursunuz.

Yapılan istatistiklerimiz de klozet arızalarına en sık gittiğimiz iki ilçe ve en az bir ilçe kadar büyük olan semti belirledik. Keçiören, Sincan ve Batıkent Ankara’nın diğer semtlerine oranla klozet sorunları ile karşı karşıya kalmıştır. Çankaya, Etimesgut ve Balgat ise bu konuda oldukça bakir kalmıştır. Bu konuda Ankara klozet tamircisi olarak tavsiyemiz; kaliteli iç takım, çelik fileks bağlantılar, filitreli ara muslukları ve diğer ekipmanların en kaliteli olanlarının tercih edilmesidir. Kaliteli malzemelerin ömrü de oldukça uzun olacaktır.

Ankara Klozet Tamiri

Keçiören Klozet Tamiri

Keçiören klozet arıza, bakım montaj ve tamiri için en yakın servis seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Üstelik sadece mesai saatleri içerisinde değil, günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Mobil ekiplerimizle her türlü klozet arızası için kısa sürede hizmet sunmaktayız. Size en yakın tesisat ve klozet tamiri için Ankara Tesisat farkını yaşayın.

Sincan Klozet Tamiri

Sincan klozet arıza, bakım, montaj ve çeşitli tıkanıklık giderme hizmetleri için ekiplerimiz 7/24 hizmetinizde. Evinizde meydana gelen herhangi bir tesisat ve gider arızası için günün her saatinde ekiplerimiz hizmete hazırdır.

Batıkent Klozet Tamiri

Batıkent klozet onarım hizmetler için de Ankara Tesisat ekipleri, size en yakın konumda hizmet sunmak için bekliyor. Klozet tamirinde en etkili yöntemleri kullanan ekiplerimiz aynı zamanda en uygun fiyatları da sunmaktadır.

Ankara Klozet Tamiri Fiyatları

Klozet onarımlarında en uygun fiyat belirleme koşulları belli başlı bazı kriterlere göre belirlenmektedir. Klozet onarımı için uygulanan fiyat tarifeleri aşağıdaki unsurlara göre değerlendirilir:

 • Arızalı klozetin marka ve modeli,
 • Arızanın niteliği, kırık parça vb. durumların oluşması,
 • Arızanın boyutu,
 • Arıza tespiti ve tamiri için kullanılan ekipmanlar,
 • Yapılması gereken değişimler ve yedek parçalar.

Ankara klozet tamiri için en uygun fiyat seçenekleri ile Ankara Tesisat ekiplerinin tamir hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Karşılaştığınız her türlü klozet tıkanıklığı ve klozet arızası için vakit kaybetmeden ekiplerimize ulaşın.