Tesisatçı Logosu
TESİSATÇI GÜNLÜĞÜ

İLETİŞİM

Aktepe su tesisatçısı olarak, tesisat alanında uzun süredir profesyonel bir hizmet veriyoruz. Su tesisatı alanı oldukça önemli ve hassas bir alandır. Su tesisatları günlük yaşamımızın her alanında bulunuyor. Evler, iş yerleri, okul, hastane vs. tüm yaşam alanları için su tesisatı oldukça önemli bir alandır. Bu yüzden de tesisat yapımı konusunda en iyisinin sunulması önemlidir. Bu konuda firmamız oldukça başarılı bir tesisat hizmeti sunuyor.

Tesisat alanındaki tecrübemizden dolayı her zaman çok başarılı tesisat hizmeti sunuyoruz. Tesisatta, tesisatın kurulumu, hasar olduğunda tespiti ve sonrasında onarımı gibi tüm konularda hizmetimiz mevcuttur. Bu alanların her biri uzmanlık isteyen ve hatasız olması gereken işlemlerdir.

Aktepe Su Kaçağı Tespiti

Aktepe su tesisatçısı olarak, su kaçağı tespiti konusunda başarılı bir hizmet sunuyoruz. Eski yıllarda su kaçağı tespiti esnasında kırma, dökme gibi durumlar gerektirdi. Şimdi ise günümüz teknolojisi ile böyle durumlara hiç gerek kalmadı. Firmamız kullandığı son teknoloji ürünlerle kolaylıkla su kaçağı tespiti sağlıyoruz.

Aktepe su tesisatçısı
Aktepe su tesisatçısı

Aktepe su kaçağı tespiti konusunda kameralı sistemlerimizle en iyi tespit hizmetimiz bulunuyor. Duvarları kırmadan su kaçağını tespit ediyoruz. Yerini tam olarak belirliyoruz. Böylece hiçbir kırma ya da dökme sorununa maruz kalmanız gerekmiyor. Bu alanda ekibimiz uzman olduğu için hizmet alırken güvenle alabilirsiniz.

Aktepe Su Tesisatçı Hizmeti

Aktepe tesisatçı firması olarak su kaçağını tespit ettikten sonra da onarım aşamasına geçiyoruz. Onarım da tıpkı tespitte olduğu gibi son teknoloji ürünlerle yapılır. Ekibimiz bu konuda hem pratik hem de özenli bir tamirat sağlar.

Tamirat esnasında kırma işlemi hasarın durumuna göre değişiyor. Genelde temiz suyun olduğu kaçak kısımlarda, duvarın sadece o kısmını kırmak yeterli oluyor. Fakat pis su tesisatının olduğu kısımlarda duvarda biraz daha fazla bir kısmın kırılması gerekebilir.

Ekibimiz gerekli incelemeden sonra buna karar verir. Fakat her durumda en az hasarla beraber bir onarım sağlanır. En kısa sürede tesisatın sorunu çözüme kavuşur. Ayrıca onarım çok dikkatli şekilde yapılır. Böylelikle bir daha aynı hasarın oluşması engellenir.

Aktepe tesisatçı
Aktepe tesisatçı

Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Su kaçağı olduğu zaman evde bunu anlamanız zor olmaz. Belirli noktalara dikkat ederek, kısa sürede su kaçağı olduğunu anlayabilirsiniz.

  • Duvarlarda kabarma ve ıslaklık,
  • Fayansların derz aralarında ciddi oluşma sararmalar,
  • Su faturasının normalden daha fazla gelmesi,
  • Kombi su bar göstergesinin gün içerisinde sürekli olarak düşmesi

Tüm bu maddelere dikkat ettiğinizde, evinizde bulunuyorsa eğer mutlaka dikkat etmeniz gerekir. Kısa sürede firmamızı arayarak bu alanda hizmet alabilirsiniz. Ayrıca su kaçağını fark ettiğiniz zaman kısa süre içinde aramazsanız, hasar daha ciddi boyutlara ulaşabilir. Bu durumda hem maddi hem de manevi olarak olumsuz sonuçlar oluşabilir. Erken müdahale edilmesi her zaman daha avantajlı bir durumdur.

Aktepe Tesisatçısını Neden Tercih Etmelisiniz?

Aktepe su tesisatçısı olarak, sizlere alanında en iyi hizmeti sunuyoruz. Bu alanda öncü bir firmayız. Her zaman müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışıyoruz. Kullandığımız her ürün en kaliteli ve son teknolojik ürünlerdir.

Ayrıca bizden tesisat alanında talepte bulunduğunuz zaman kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanır. Böylece en pratik çözümlerle sorunlarınızı halletmiş oluyoruz. Bu alanda firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca ekibimiz, bu alanda eğitim almış bir ekiptir. Her geçen gün son teknoloji ürünlerle çalışmaya devam ediyoruz. Su tesisatı ile ilgili her konuda hizmet vermeye devam ediyoruz. Ayrıca haftanın her günü hizmetimiz mevcuttur. Dilediğiniz zaman firmamızdan hizmet alabilirsiniz.