Tesisatçı Logosu
TESİSATÇI GÜNLÜĞÜ

İLETİŞİM

Beştepe Tesisatçı

Yaşam alanlarının inşa aşamasından itibaren binaların tesisatının kaliteli malzeme ve doğru plan ile yapılması gerekir. Kalitesiz malzeme kullanımı ve tesisat planının uygun olmaması ilerleyen zamanda arızalar ortaya çıkmasına neden olacaktır. Beştepe Tesisatçı hizmeti kapsamında firmamız tesisat montaj ve döşemesinde müşterilerine kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktadır. Beştepe Yenimahalle tesisat servisi hizmetinde kullandığımız tüm malzemeler birinci sınıf olup işçiliği de özenle yapmaktayız.

7/24 Beştepe Su Tesisatçısı

Günlük yaşantımızda başımıza gelmesi muhtemel sorunlardan biridir tesisat arızaları. Arızaların oluşmaması için belli aralıklarla bakım yapılması çoğu zaman işe yarayacaktır. Ancak bazı durumlarda alınan tedbirlere rağmen tesisat arızaları ile karşılaşılmaktadır. Oluşan arızalardan bazılarını şöyle örneklendirebiliriz:

  • Klozet arızası
  • Banyo veya mutfakta tıkanıklık
  • Musluk arızası
  • Su kaçağı

Bunlar ve diğer tüm arıza durumlarınız için Beştepe tesisat ustası servisi 7/24 hizmet vermektedir. Alanında uzman ve tam donanımlı personelimizle müşterilerimizi mağdur etmemek için 24 saat servis hizmeti vermekteyiz.

Beştepe Su tesisatçısı

Yenimahalle Geneli 7/24 HİZMET

Beştepe Su Tesisatı Hizmetleri ve Bölgeleri

Beştepe ve Yenimahalle bölgesinde su tesisatı hizmeti sunan en iyi firmalardan biriyiz. Beştepe ve civar semtlerde hizmetlerimiz aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Profesyonel Tesisat Hizmeti

Beştepe sıhhi tesisatçı servisi olarak bünyemizde tesisat alanında deneyimli ve son teknolojiye hâkim ustalar çalışmaktadır. Firmamızın envanterinde bulunan tüm cihazlar son teknolojiye sahip ürünler olup her daim güncel tutulmaktadır. Tıkanıklık tespit etmek için kullandığımız cihazlar sayesinde herhangi bir yeri kırmaya gerek kalmamaktadır. Ankara Tesisat olarak, su kaçakları ve sızıntıları için de son teknoloji termal kameralar ve dinleme ekipmanları ile çalışmaktayız. Tıkanıklığa veya sızıntıya sebep olan yerin hızlı ve kolay tespiti mağduriyetin çabuk giderilmesini sağlamaktadır. Bunun yanında tamir masrafını da düşürmektedir.

Firma olarak önceliğimiz her daim müşteri memnuniyeti olmuştur. Bunun sürekli olması için de hizmet kalitemizi yüksek tutmak adına elimizden geleni yapmaktayız. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat için Yenimahalle Beştepe tesisatçı servisine gözü kapalı güvenebilirsiniz.