Tesisatçı Logosu
TESİSATÇI GÜNLÜĞÜ

İLETİŞİM

Etimesgut su kaçak tespiti hizmeti ile su kaçağı problemlerinden kurtulmak mümkündür. Özellikle binalarda yaşayan insanların başına sık sık gelebilen su kaçağı, oldukça sıkıntı verici bir durumdur. Su kaçağı, borularda oluşan çatlaklıklardan dolayı meydana gelir. Teknolojin gelişimi ile beraber kaliteli malzemelerden üretim yapılsa da, zaman içerisinde belli başlı yıpranma ya da çatlama gibi etkenler ortaya çıkabilir. Bu da su borularında hasara yol açar. Bu alanda tespit ve onarım hizmeti veren çok sayıda tesisat firması da bulunur. Bu firmalar arasında yer alan Ankara Tesisat, yılların verdiği deneyimle sizlere en iyi hizmeti sunar. Su kaçağını profesyonel ekip ve ekipmanlar ile tespit eder ve hızlı bir şekilde onarımını yapar. Gelişen teknolojiyi de yakından takip eder ve kameralı su kaçak tespiti cihazına sahiptir. Sizler de böylesi bir durumdan şikâyetçiyseniz firma kanalıyla bu problemden kurtulabilirsiniz.

 Etimesgut Su Kaçağı Bulma

Etimesgut Su Kaçak Tespiti

Ev, iş yeri, okul ya da farklı herhangi bir yapıda su kaçağı problemi ile karşılaşmak büyük olasılıktır. Bu kaçaklar oldukça basit yollarla fark edilebilir. Duvarlarınızda oluşan nem ya da küflenme, duvardan yansıyan kötü kokular, boru ya da duvarlardan su damlacıklarının oluşması gibi noktalar su kaçağının en büyük belirtileri arasında yer alır. Etimesgut su kaçağı bulma bu şekilde oldukça basittir. Tavan ya da duvarlarınızda böylesi izler varsa Etimesgut su kaçak tespiti yapan Anakara Tesisat ile iletişime geçebilirsiniz. Duvarlarınızda iz yok ama faturalarınız olağandan daha fazla geliyorsa yine bu bakımı yapmanızda yarar vardır. Kırmadan ya da borulara herhangi bir zarar vermeden tespit işlemi yapılır. Termal kameralar ile hasarlı borular kolay bir şekilde tespit edilir ve hızlı onarım süreci başlar.

Etimesgut Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Etimesgut kırmadan su kaçağı tespiti ile boru ya da duvarlarınıza herhangi bir zarar verilmeden tespit edilmesi mümkündür. Gözle görebilmek mümkünken cihaz ile de tespit edilebilir. Onarım işlemine geçilmeden önce sızıntının nereden oluştuğunu bulmak gerekir. Gerekli cihazlar ile hangi boruda ne tür bir problem olduğu bulunur. Bu testlerin ardından tespit edilen hasarlara çözüm odaklı bir yaklaşım içerisinde olunarak onarım işlemine başlanılır. Gelişen teknoloji ile beraber hasarlı boru tespit süresi ve maliyeti de oldukça kısalır. Eskiden boru tespit edilene kadar şüphe edilen bölge kırılırdı. Doğru yer bulunana kadar en az 3-4 yere hasar verilirdi. Bu da ekstra masraflar çıkardığı gibi 2-3 günlük tadilata da neden olurdu. Etimesgut su kaçak tespiti yapan Ankara Tesisat, sizlere kameralı cihazlar ile en iyi hizmeti sunar.

Etimesgut Su Kaçak Tespiti Hizmetleri

Etimesgut su kaçak tespiti ve tamiri ile alakalı hizmetlerimizden bazıları şu şekildedir;

  • Temiz su kaçağı tespiti ve tamiri
  • Atık su kaçaklarının bulunup tamir edilmesi
  • Termak kamera ve akustik dinleme cihazları ile komple su dairenin taranması
  • İş yeri su kaçak tespiti
  • Okul ve fabrika su kaçaklarının tespiti

Etimesgut Su Kaçak Tespit Fiyatları

Su kaçağı tespiti alanında sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi kendisine gaye edinen Ankara Tesisat, kurulduğu günden bu yana sürekli gelişim içerisinde olur. Gelişen dünya ve teknolojiye ayak uydurarak hızlı ve düşük maliyetli çözümler bulur. Etimesgut su kaçak tespit fiyatları belli başlı kriterlere bağlı olarak farklı tarifelere sahiptir. Hasarın boyutu, kullanılan yöntem ve cihazlar bu fiyatlara etki eder. Ankara Tesisat ekibi olarak sizlere ekstra herhangi bir masraf çıkartmadan en düşük maliyet ile hizmet veririz. Duvarlarınızda oluşan kir ve rutubet ile dolgun faturalardan kurtulmanız mümkündür. Ankara tesisat uzun zamandır sizlere en iyi hizmeti güvenilir ve işinin ehli ekipler ile sunmaya devam eder. Sizler de Etimesgut su kaçak tespiti için Ankara Tesisat ile iletişime geçebilir ve profesyonel hizmet anlayışı ile su kaçağı probleminden kurtulabilirsiniz.

Author

Ankara Tesisat Servisi

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir