Tesisatçı Logosu
TESİSATÇI GÜNLÜĞÜ

İLETİŞİM

Gerek yeni binalarda gerek akıllı ev sistemlerinde gerekse yaşlı binalarda çeşitli tesisat sistemleri bulunmakta. Bu tesisat sistemleri; su tesisatı, elektrik tesisat ve mekanik tesisatlar başlıca olmak üzere pek çok sistemi kapsıyor. Hal böyle olunca tesisat sisteminde çıkan herhangi bir arıza, pek çok işinizi engelleyebiliyor. Örneğin su tesisatında oluşan aksaklık sıcak su kullanımından klima kullanımına kadar pek çok sorun doğurabiliyor. Bu sorunlar günlük hayatta ihtiyacınız olan temel araçları kullanmanızı engellerken birçok işinizi de aksatabilmektedir. Turkuaz tesisatçı hizmetimiz ise bu noktada yardımınıza koşuyor.

Firmamız Ankara ve Turkuaz tesisatçı ihtiyacınızı büyük bir hızla ve ustalıkla giderebiliyor. Ev ve iş yerleri gibi her çeşit mekânda su tesisatı kurma ve arızaları gidermek konusunda deneyimli ekibimiz oldukça özenli çalışmakta. Sizler de 7/24 tesisatçı ihtiyacınız olduğu durumda bizlerle web sitemizdeki iletişim bilgileri aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olan kaliteli hizmete ulaşabilirsiniz.

Toki Turkuaz Tesisatçı

Toki Turkuaz Tesisatçı

Ankara’nın pek çok yerine hizmet götüren firmamız Toki Turkuaz tesisatçı olarak da hizmet vermekte. İhtiyacınız olan;

  • Kaliteli malzeme kullanımı
  • Hızlı ve ilgili çözüm
  • Deneyimli usta ve teknisyenler
  • Esnek çalışma saatleri ile tesisat sorunlarını çözüme ulaştırmaktayız.

Bulunduğunuz yerde tesisat kurma işlemlerini mekânın yapısına ve özelliklerine göre özgün çözümler ile yapmaktayız. Tesisat kurmanın yanı sıra mevcut tesisatta oluşan herhangi bir sorun ve aksaklığı duruma uygun araçlarla çözüme ulaştırıyoruz. Ekibimiz tesisat hizmeti verirken kaliteli ve yeni malzemeler kullanmakta ve bu sayede eskimiş tesisatlar dahi yeni bir sistemmiş gibi işlev görmektedir. Bunun yanında su tesisatçı fiyatları kullanılan malzemenin yapısı ve tesisatın büyüklüğü gibi unsurlara göre farklılık gösterebilir. Fiyatlandırma sırasında bütçe dostu ücretler belirlemekteyiz. Siz de ücretler ve hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi almak adına bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.