Tesisatçı Logosu
TESİSATÇI GÜNLÜĞÜ

İLETİŞİM

Su tesisatınızda yaşanan sorunlar için kendiniz çözüm üretmeyi denemek istersiniz. Ancak bu çözüm üretme işlemi, işleri başladığınız noktadan daha karmaşık bir noktaya getirebilir. Arızaların büyümesi olasılığına karşılık su tesisatınıza dair boru değişmesi, su kaçağı ve tıkanıklık açma gibi sorunlarınız için usta kişilerden yardım almalısınız. Bunun için Ankara Tesisatçı‘nın Bilkent tesisatçı hizmetinden faydalanabilirsiniz. 

Bilkent tesisatçı işlemleriniz için sizlere en yakın tesisatçıdan yardım almak yerine uzun yıllardır bu işi yapan sektörde deneyimli ekiplerden faydalanmalısınız. Ankara Tesisatçı olarak kurumsal bakış açımız ile profesyonel çözümler sunuyoruz. Bilkent ilçesinde yaşayabileceğiniz tesisat su kaçağı, su kaçağı tespiti ve parça değişimleri gibi günlük hayatınızı etkileyen noktaları el çabukluğu ile onarıyoruz.

Bilkent Su Tesisatçı Hizmetleri

bilkent tesisatçı

Su tesisatı sizlerin evinizde bir noktadan patlak vermiş olabilir. Bu noktanın bir anda sizin mutfağınızdan ya da banyonuzdan çıkması sorunun sizde olduğunu göstermeyebilir. Binanızın tesisatının eskimiş olma olasılığı ya da birden fazla kaçak ve sızıntı riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Su kaçağı ve tespiti bu alanda deneyimi olmayan kişilerin gerçekleştirebileceği bir işlem değildir. Makine ile su kaçağı tespiti yapabildiğimiz yaptığımız tespiti de en az kırma dökme işlemi ile giderdiğimiz için Bilkent su tesisatçısı ihtiyacınızda en iyisi olduğumuzu söyleyebiliriz.

Ankara Tesisatçı olarak yıllardır incelediğimiz su kaçağı ve tıkanıklık gibi işlemlerde artık sorunların kaynağını çok kısa bir sürede bulabilir hale geldik. Tecrübe ve pratikliğimiz sayesinde Bilkent su tesisatçısı ihtiyacınızı minimum düzeyde zamanınızı alarak çözüme kavuşturuyoruz. Bilkent ve çevresindeki bütün bina yapılarının tesisat bakım onarım ve diğer işlemlerinde tercih edilen Ankara Tesisatçı izlediği uygun fiyat politikasıyla da övgüleri toplamaktadır.

Ankara Tesisatçı olarak, sizlere şu hizmetleri sunmaktayız: 

Bilkent Tesisatçı Fiyatları

Su tesisatı işlemleri için gereken aletlerin her evde olmadığını ve bunun usta kişiler tarafından çözülmesi gerektiğini biliyoruz. Sizleri ve bütçenizi yormamak adına fiyat politikamızı olabildiğince makul düzeylerde tanımlıyoruz. Fiyat çizelgemiz şöyledir:

BİLKENT BÖLGESİ (2022)Tahmini SüreDaireİş Yeri
Bilkent Su Tesisatçısı (Servis ücreti)50,00 TL50,00 TL
Bilkent Su Kaçağı Tespiti (Termal veya akustik dinleme cihazlı)1 saat300,00 TL600,00 TL
Bilkent Cihazlı Tıkanıklık Açma (Katlarda)1 saat350,00 TL500,00 TL
Bilkent Su Kaçak Tespiti (Cihazsız)1 saat100,00 TL200,00 TL
Bilkent Su Kaçak Tamiri (Tespite göre netleşir.)1 saatDeğişkenDeğişken

Ankara Tesisatçı olarak verdiğimiz Bilkent su tesisatçısı hizmetin sizlerin ihtiyacı olan güven ve memnuniyet ile tamamlayabileceğimizin garantisini sunuyoruz. Telefon numaralarımızdan bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Arızanızın durumu hakkındaki süreci sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyarız.