Tesisatçı Logosu
TESİSATÇI GÜNLÜĞÜ

İLETİŞİM

Evleriniz, işyerleriniz ve dükkanlarınızda huzurla vakit geçirmek için bina alt yapınızın sağlam ve güvenilir olması gerekir. Su tesisatı da binaları doğrudan etkileyen unsurların başında gelir. İyi ve doğru yapılmış bir tesisat, hiç başınızı ağrıtmadan uzun yıllar konforlu olmanızı sağlar. Bakım ve arıza durumlarında yapacağınız tercihler de oldukça mühimdir. Sincan Törekent tesisatçı hizmeti sunan Ankara Tesisat; müşteri memnuniyetini esas alan, kaliteden ödün vermeyen, deneyimli ustaları ile hizmet veren bir işletmedir. Firmamızda tüm arıza ve bakım durumları için efektif bir çözüm bulunur. Son teknolojiye sahip donanımlarımız ile sorunun kaynağı hızlıca tespit edilir ve en kısa sürede ortadan kaldırılır.

Törekent Tesisatçı

Törekent Tesisat

Törekent sıhhi tesisatçı işlemlerinizin zamanında, eksiksiz ve kusursuz yapılması için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Yetkin ve tecrübeli personelimiz yapılacak bakım ve tamiratlarda kırma gibi işlemleri minimum seviyede tutmaya çalışmaktadır. Sizlerin mağduriyetini gidermek adına ziyaretinize gelen saha personelimiz arıza tespitini hızla yaparak tamirata da hızlıca geçilmesini sağlar. Kullanılan malzemelerin tümü kalite standartları yüksek ürünlerdir. Bakım ve tamirat işleminizin hem hızlı hem de en ekonomik şekilde çözülmesi için çalışmaktayız. Yüksek kalite düşük fiyat anlayışı ile hareket etmekteyiz.

Törekent Su Tesisatçısı

Törekent tesisatçı fiyatları tamirat gereken duruma göre değişkenlik göstermektedir:

  • Çokça malzeme ve işçilik gerektiren işlemlerde dahi sizlere makul fiyatlar vermek için çalışmaktayız.
  • Fakat kalite ve hızlı hizmetin de belirli bir ücreti vardır.
  • Düzgün malzeme ve ustalık için gerekli maliyetler de bellidir.

Bizler için en büyük öncelik arızasını giderdiğimiz bir durumdan asla tekrar şikayetçi olmamanız, sorun yaşamamanızdır. Bakım ve tamiratlarımızı hizmet garantisi anlayışı ile gerçekleştiriyoruz. Kullanım önerileri ile de hem cihaz hem de tesisatın tümünü uzun yıllar sağlıklı kullanmanızı hedefliyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınız için Törekent tesisatçı ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz.