Tesisatçı Logosu
TESİSATÇI GÜNLÜĞÜ

İLETİŞİM

Yenikent Tesisatçı

Büyükşehirlerde özellikle de Ankara gibi, trafik ve benzeri faktörlerden ötürü tesisat ve tamirat işlerinde aksaklıklar yaşanmaktadır. Böyle yerlerde hızlı ve güvenilir tesisatçı bulmak hayli zor bir süreç. Ankara Tesisat hizmetleri ile, Ankara gibi büyük şehirlerde yaşanan hızlı ve güvenilir tesisatçı bulamama problemine büyük çalışma ağımız ile çözüm getiriyoruz. Üstelik Yenikent tesisatçı hizmetimiz gibi ilçelere bağlı semtlere bile hizmet ediyoruz.

Sadece Sincan ve çevresine değil pek çok yere tesisat hizmeti götürmekteyiz. Ankara Tesisat hizmetleri firmamız Eryaman, Sincan Fatih mahallesi, Törekent, Sincan OSB., Sincan, Etimesgut gibi Ankara’ya bağlı pek çok yerde 7/24 tesisatçı hizmeti veriyor. Eğer siz de Sincan sıhhi tesisatçı arayışındaysanız bize aktif iletişim kanallarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz.

Üstelik yalnızca sıhhi tesisat değil, aynı zamanda:

  • Su tesisatı,
  • Doğalgaz tesisatı,
  • Tıkanıklık açma,
  • Su kaçak tespiti,
  • Klozet tamiri,
  • Musluk tamiri,
  • Kalorifer tesisatı,
  • Tamirat işleri gibi birçok işinizde de yardımcı olmaktayız.

Yenikent su tesisatçısı hizmetimiz gibi çok çeşitli hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bize telefon numaramızdan arayarak ya da WhatsApp hattımıza mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Yenikent 7/24 Tesisat Hizmeti

Yenikent Su Tesisatçısı

Ankara Tesisat hizmetleri ile haftanın her günü ve her saatinden problemlerinizi çözebilmek adına uzun süreler çalışmaktayız. Firmamız bu sayede 7 gün ve 24 saat boyunca ihtiyaç duyduğunuz her an tesisat hizmeti sunuyor. Bize ulaştığınız anda hızlı bir şekilde geri dönüş yapmaktayız. Bununla beraber uzman ve deneyimli çalışan kadromuz sayesinde aynı şekilde, hızla tüm tesisat ve tamirat işlerinizi bitiriyor ve teslim ediyoruz.

Yenikent sıhhi tesisat hizmetimiz gibi farklı birçok hizmeti aynı hızda ve kalitede vermek en büyük gayemiz. Müşteri odaklı hizmet politikamız ve hızlı aksiyon alabilme becerilerimiz ile sektörde zirve konumdayız.  Siz de tüm bu avantajlı hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız aktif iletişim kanallarımızdan bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.